Aktualności:

Zapraszam do udziału w naszej ankiecie w dziale Cafe-opinie-pytanie do użytkowników

Mobile Main Menu

INFORMACJE

Zaczęty przez szakonika, Czerwiec 21, 2010, 22:54:04 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

szakonika

Jutro tj. 22.06.2010r. nasze kobiety spotykają się o godzinie 18-tej w celu uwicia wieńca na odpust 24 czerwca.
Wszystkich chętnych zapraszamy/ją ;D

Fjolux

Zamieściłem tę informację na stronie głównej :) a tak przy okazji może uda Ci się zrobić nieoficjalną fotkę tego wieńca hehe

Admin ma zawsze racje

szakonika

11 LIPCA organizowana jest wycieczka do Lichenia. Szczegółów nie znam ale prawdopodobnie ma być Msza za NAS (przyda się :):))
Wolnych miejsc raczej już nie ma ale można podejść do Pani Edwiny Ewert zapytać.

arleta

A czy już wiadomo o której będzie wyjazd???

arleta

Ja słyszałam że wyjazd ma być 10-tego lipca ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Fjolux

szakonika się zobowiązała, że jak tylko coś będzie wiadomo to napisze.

Admin ma zawsze racje

szakonika

Wyjazd jest 10 lipca już poprawiłam :P
a jest o godz. 6 rano w Bukowie autobus ;D

doberman

liczymy na kilka ciekawych zdjęć a może nawet fotoreportaż  ???
Gdyby nie admin był bym pierwszy!

szakonika

Niestety ale z mojej strony zdjęć nie będzie, bo sama ledwo chodziłam taki upał a co dopiero z aparatem, umarłabym a zresztą każdy chodził prawie sam - w małych grupach także jest tylko jedno zdjęcie wspólne i może Arleta mi udostępni albo sama zamieści:)

Fjolux

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to w naszej galerii są zdjęcia z wycieczki od Arlety  :D

Admin ma zawsze racje