Aktualności:

Poszukiwani moderatorzy dla działów o sąsiednich wsiach. Proszę o rejestracje i zgłaszanie się do Administratorów

Mobile Main Menu

Pory roku i wasze sposoby na nie ?.

Zaczęty przez Fjolux, Lipiec 13, 2010, 11:03:22 AM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fjolux

Tragedia z tymi upałami już sam nie wiem gdzie się chować i co robić .
Jedyną pociechą jest, że pracuje w chłodnym sklepie ale i tu po takim okresie grzania jest coraz cieplej.
A Wy jak bronicie się przed Słońcem?

Admin ma zawsze racje

szakonika

Mój sposób jest taki że jak jestem w pracy to staram się nie myśleć o tym że leje sie ze mnie a jak przyjeżdżam do domu to pierwsze co to idę pod prysznic a potem . . . .  tak samo co godzinkę  ;D

doberman

Zima ruszyła pełną parą ,zaczęły się mrozy zawieje drogi ,zamiecie pola,co wy porabiacie zimą?.Temat dość ciekawy i mam nadzieję że poniesie waszą wyobraźnię ,interesuje nas wszystkich jak spędzacie wolny czas jakie macie propozycje na zimne wieczory co popijacie by się rozgrzać ;D jakich środków nie koniecznie farmaceutycznych używacie by trzymać się przy zdrowiu a dla leniwych nawet adresy Ciekawych choć nie koniecznie edukacyjnych  ;D(STRONY ERO ZABRONIONE)  :P stron by pobuszować w internecie ?.Czekam na wasze propozycję i życzę miłego spędzania czasu przy gorącej herbatce.     
Gdyby nie admin był bym pierwszy!

Fjolux

Mnie zima w ogóle nie nastraja, czuję się ciągle zmęczony i pozbawiony ochoty do robienia czegokolwiek  :P i żyję tylko nadzieją, że już za chwilę WIOSNA  ;D. O napojach "energetyzujących" nie będę pisał, bo chyba wszyscy wiedzą jak sobie radzić w długie, zimowe wieczory  8).....

Admin ma zawsze racje

szakonika

Zima jest super, nawet jak tak zawiane  ;D Zima zima zima - kulig miałam (mały bo mały) także jest ok.