Aktualności:

Zapraszam do udziału w naszej ankiecie w dziale Cafe-opinie-pytanie do użytkowników

Mobile Main Menu

Ostatnie wiadomości

#41
Wszystko i o niczym / Odp: Niekończące się zadanie.....
Ostatnia wiadomość przez szakonika - Styczeń 12, 2011, 23:05:10 PM
sanki  ;D
#42
Wszystko i o niczym / Odp: Pory roku i wasze sposoby...
Ostatnia wiadomość przez szakonika - Styczeń 12, 2011, 23:04:08 PM
Zima jest super, nawet jak tak zawiane  ;D Zima zima zima - kulig miałam (mały bo mały) także jest ok.
#43
Bukowo dziś / Odp: Cmentarz w Wierzchowie......
Ostatnia wiadomość przez szakonika - Styczeń 12, 2011, 22:58:52 PM
A jak dla mnie to ... jest także brzydko.  :P Ciekawe kto mu pozwolił to zrobić?!?!?!?
#44
Bukowo dziś / Odp: Cmentarz w Wierzchowie......
Ostatnia wiadomość przez Ania - Styczeń 12, 2011, 11:16:15 AM
też uważam że wycięcie drzew było głupotą, latem jest pustynia, szaro brzydko, straty również z tego powodu mają rodziny zmarłych bo niestety wycięcie drzew spowodowało problemy z pomnikami
#45
Bukowo dziś / Cmentarz w Wierzchowie......
Ostatnia wiadomość przez Fjolux - Styczeń 08, 2011, 12:06:30 PM
Poruszę ten drażliwy, chociaż nic nie zmienimy już, temat wycięcia drzew na starym cmentarzu.
Dla mnie to karygodny postępek naszego księdza!!! Bez tych drzew miejsce spoczynku naszych bliskich straciło wiele na swym sentymencie i "urodzie". Teraz jest beznadziejnie pusto i .... brzydko, szkoda że tak się stało. ???

Przy okazji może macie fotki ze stanu sprzed wycięcia i obecne? Wrzucajcie do wątku.
#46
Wszystko i o niczym / Odp: Pory roku i wasze sposoby...
Ostatnia wiadomość przez Fjolux - Styczeń 08, 2011, 11:59:42 AM
Mnie zima w ogóle nie nastraja, czuję się ciągle zmęczony i pozbawiony ochoty do robienia czegokolwiek  :P i żyję tylko nadzieją, że już za chwilę WIOSNA  ;D. O napojach "energetyzujących" nie będę pisał, bo chyba wszyscy wiedzą jak sobie radzić w długie, zimowe wieczory  8).....
#47
Wszystko i o niczym / Odp: Niekończące się zadanie.....
Ostatnia wiadomość przez Fjolux - Styczeń 08, 2011, 11:54:33 AM
Ambaras  :-\
#48
Straż Pożarna / Zebranie 2011
Ostatnia wiadomość przez Fjolux - Styczeń 08, 2011, 11:52:34 AM
Czy już coś wiadomo na temat terminu zebrania?
#49
Wszystko i o niczym / Odp: Niekończące się zadanie.....
Ostatnia wiadomość przez Ania - Listopad 29, 2010, 15:58:13 PM
ZIMA :) :D
#50
Wszystko i o niczym / Wasze sposoby na zimowe wieczo...
Ostatnia wiadomość przez doberman - Listopad 29, 2010, 09:44:24 AM
Zima ruszyła pełną parą ,zaczęły się mrozy zawieje drogi ,zamiecie pola,co wy porabiacie zimą?.Temat dość ciekawy i mam nadzieję że poniesie waszą wyobraźnię ,interesuje nas wszystkich jak spędzacie wolny czas jakie macie propozycje na zimne wieczory co popijacie by się rozgrzać ;D jakich środków nie koniecznie farmaceutycznych używacie by trzymać się przy zdrowiu a dla leniwych nawet adresy Ciekawych choć nie koniecznie edukacyjnych  ;D(STRONY ERO ZABRONIONE)  :P stron by pobuszować w internecie ?.Czekam na wasze propozycję i życzę miłego spędzania czasu przy gorącej herbatce.