Aktualności:

Zapraszam do udziału w naszej ankiecie w dziale Cafe-opinie-pytanie do użytkowników

Mobile Main Menu

Galeria

Zaczęty przez szakonika, Czerwiec 22, 2010, 23:43:55 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

doberman

dlaczego ja nie widzę zdjęć w tym dziale ,modek chyba coś przekombinował bo wszędzie indziej a tu nie? ???
Gdyby nie admin był bym pierwszy!

Fjolux

Dobi, przetestowałem nasze forum i ten wątek na różnych kompach i systemach (a wiesz że mam taką możliwość z racji zawodu  :P ) i na żadnym nie było problemu z wyświetlaniem fotek( nawet jako niezalogowany user ). Problem musi leżeć po Twojej stronie, może jakiś antyvirus blokuje albo dodatek do firefoxa.... a inna przeglądarka u Ciebie?

Admin ma zawsze racje

doberman

ok widzę te zdjęcia ale tylko z poziomu strony głównej, z forum ich u mnie nie widać? ??? no i co powiesz na to adminie?
:P
Gdyby nie admin był bym pierwszy!

szakonika

Zacznę od remontu sali w 2012r. zdjęcia z otwarcia są w galerii ale remontu samego nie ma :(
A więc... lecimy

szakonika

...kuchnia...

szakonika

...sala scena...

szakonika

...sala wejście.

szakonika

A teraz wstawię zdjęcia wieńców dożynkowych tych które mam i te które będę wiedziała z którego roku są to napiszę, ale jak się pomylę to dajcie znać albo jak nie będę pamiętała.
Pierwszy jest z 2009. 09.19 dożynki powiatowe w Rzeczenicy nasz był w delegacji (reprezentant Gminy Człuchów)
PIĘKNY, prawda?

szakonika

a dwa następne to nie wiem, może któraś będzie pamiętała ;)

szakonika

są to zdjęcia robione zdjęciom i dlatego przepraszam za jakość :P